Pacynki pofrunęły w świat!

Z wielkim uśmiechem na twarzy możemy ogłosić, że akcja pacynkowa zakończyła się wielkim sukcesem! Przyszło do nas kilkadziesiąt pacynek (przepraszamy, że nie zliczyliśmy dokładnie, ale pacynki bardzo szybko wyruszyły w daleka podróż). Przeważały zwierzęta jednak nie zabrakło także skarpetkowych potworów i prawdziwych cudów na patyku!

Wręczyliśmy Gosi Szumskiej dwie torby pacynek. Zastanawiacie się, jaka była jej reakcja? Oczywiście radość, wzruszenie i zakłopotanie… bo jak zmieścić wielkiego pająka w towarzystwie meduzy, żab, świnek, słoni do jednego plecaka? Niejednemu by się pewnie nie udało, ale na szczęście Gosia jest zaradna, no i zostawiła część rzeczy na Filipinach, co niewątpliwie uratowało sytuację. Wszystkie pacynki, co do jednej są już na Filipinach.

Serdecznie Wam dziękujemy za zaangażowanie, serce włożone w robienie pacynek, czas poświęcony na wysłanie czy też przyniesienie ich do radia. Za miłe słowa kierowane w naszą stronę. Przez chwilę obawialiśmy się, czy jednak nie zabraknie Wam chęci i czasu, ale niezwykle pozytywnie nas zaskoczyliście! A nie było to wcale takie łatwe zadanie (wiemy, bo i my kilka uszyliśmy).

Dodamy jeszcze, że pacynki przybyły do nas z Wrocławia i okolic oraz ze szkół: Niepublicznej Szkoły im. Leonarda da Vinci oraz ze Szkoły Podstawowej nr 3. Najbardziej zaskoczyła nas jednak przesyłka z Gorzowa Wielkopolskiego! Cieszymy się, że dotarliśmy aż tam.

Wszystkim raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy!

A poniżej zdjęcia, jeszcze z Polski. Zajrzyjcie tu za jakiś czas, pojawią się także z Filipin!

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Kciuk.pl
 • Wykop
 • Śledzik
Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.

Jeden Komentarz

 1. Ela
  Opublikowano 13 kwietnia 2014 at 22:54 | Permalink

  Bardzo Was lubię za takie akcje!
  Czekam na więcej!
  Wszystkim polecam wspólne działanie! To uskrzydla!!!!!