Konkurs „Pewnego razu w..” rozstrzygnięty!

Witajcie! Przedstawiamy wyniki konkursu „Pewnego razu w…” Gratulujemy wszystkim autorom opowiadań i scenariuszy słuchowisk radiowych! Dziękujemy za Wasz talent, pomysłowość, niesamowitą wyobraźnię i pracowitość! Jesteście wspaniali!

Jury konkursu miało nie lada problem, aby spośród tak wielu zgłoszeń wybrać 22 finalistów.  Przypominamy, iż w nagrodę wymienieni autorzy wezmą udział w  Wakacjach w Radiu Wrocław organizowanych przez Akademię Młodego Radiowca, wspieranych przez portal Kreatywny Wrocław i ufundowanych przez Gminę Wrocław.

Wkrótce też wyróżnimy na naszej stronie nazwiska dzieci, które mimo iż nie znalazły się w ścisłej czołówce konkursu, według naszej oceny napisały również bardzo ciekawe i oryginalne prace. Dodatkowo wszystkie dzieci, które wzięły udział w zabawie otrzymają pamiątkowe dyplomy. W tym miejscu także dziękujemy rodzicom i opiekunom za twórcze wsparcie i zachęcenie do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Po fascynującej podróży w świat dziecięcej wyobraźni, nieprawdopodobnych skojarzeń, poczucia humoru, zmysłu obserwacji, czyli po lekturze wszystkich prac jesteśmy bogatsi o wiedzę w temacie krasnoludków, tajemniczych leśnych chatek, zaczarowanych drzwi, bram i furtek, poznaliśmy też fascynujące legendy wielu miejscowości położonych w okolicach Wrocławia.  Podróżowaliśmy w czasie, odwiedzało nas UFO, a bajkowym postaciom potrzebna była pomoc chirurga plastycznego. Jednym słowem – ani przez chwilę nie przestaliście nas zadziwiać!

Raz jeszcze dziękujemy i gratulujemy udziału WSZYSTKIM zdolnym autorom! Życzymy Wam wspaniałych wakacji 2013  i mamy nadzieję, że część z nich spędzimy razem przed radiowymi mikrofonami!

Oto finaliści:

Alicja Spleśniak Smardzów
Asia Borkowska Chrząstawa Mała
Barbara Król Osolin
Ewa Krause Środa Śląska
Filip Sobolewski Wołów
Jakub Krasicki Żerniki Wrocławskie
Joanna Koper Żerniki Wrocławskie
Julia Lubowska Wrocław
Julian Waniek Trzebnica
Julian Wiewiór Wrocław
Kamila Minorczyk Oborniki Śląskie
Karolina Kowalska Wszewilki
Karolina Niewiadomy Słodków
Karolina Nowacka Oborniki Śląskie
Katarzyna Szeliga Wrocław
Klaudia Diaków Oborniki Śląskie
Kornelia Szwagrzak Osolin
Maja Skuza Smolec
Marta Nowakowska Siechnice
Michał Grzymek Wrocław
Michał Mikołajczak Oborniki Śląskie
Patrycja Bender Rościsławice

Zobacz również:

Wakacje w Radiu Wrocław

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Wykop
  • Śledzik
Ten wpis umieszczono w kategorii Konkursy. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.