Rowerem przez Jedwabny Szlak

„Flaga na maszt,
Irak jest nasz.
A rower jest wielce OK,
Rower to jest świat”

I te słowa Lecha Janerki wziął sobie do serca Robert Maciąg, gość dzisiejszej audycji. Wraz z żoną Anią i przyjacielem Benem podjęli niemałe wyzwanie. Postanowili wyruszyć w świat, a dokładniej mówiąc, przejechać Jedwabny Szlak na… rowerach.

Jak można się łatwo domyślić, na swojej drodze spotkali sporo ciekawych i życzliwych ludzi, mieli niejedną przygodę i wypili wiele litrów herbaty, czasami dość nietypowej.

Zapraszamy serdecznie na audycję, w której wzięli udział także młodzi radiowcy: Alek i Mateusz.

[audio:http://www.akademiaradiowca.prw.pl/wp-content/uploads/2012/07/jedwabne.mp3]

Ja z kolei też wyruszam w daleką podróż. W następną niedzielę przedstawię Wam pana Piotrka. A ja żegnam się z Wami i do usłyszenia za pół roku!

Patrycja Dzwonkowska.

Więcej o podróżach Roberta na jego stronie internetowej: www.ku-sloncu.org oraz w jego książce  „Tysiąc szklanek herbaty”.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Wykop
  • Śledzik
Ten wpis umieszczono w kategorii Posłuchaj. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.

Jeden Trackback

  1. Autor Rowerem przez pustynię 24 kwietnia 2013 o 22:54

    […] można dojechać niemal w każdy zakamarek świata. Mieliśmy już w studiu gości, którzy zajechali nim do Chin, a teraz pora na Marcina Korzonka, który rowerem przejechał niejedną pustynię. Ot takie […]