Niedziela pod znakiem Radioranka!

Dzieci opanowały Salę Koncertową Radia Wrocław!

Ale się działo! Tuż przed godziną 11 Radio Wrocław zapełniło się dziećmi. Przywitaliśmy ich słodyczami i balonikami, a już za chwilę zasiadły w naszej Sali Koncertowej, gdzie rozpoczął się Radioranek.

Jako że Teleranek od dawna nie leci w telewizji w niedzielne poranki, postanowiliśmy coś z tym zrobić i stworzyliśmy jego radiową wersję. Rozpoczęliśmy muzycznie – Big Band z Łowieckiej pod dyrekcją Adama Lepki przygotował szereg konkursów i zagadek muzycznych. Było o co walczyć – zagadki, choć czasami dość trudne – nie były problemem dla naszych młodych gości, którzy rwali się do mikrofonu. Na najszybszych czekały ciekawe nagrody. Nad całością czuwała dziennikarka Radia RAM i Radia Wrocław, Monika Jaworska, a dzielnie pomagały jej Ania Bujko i Kasia Karpińska.

Kilkoro młodych wykonawców przedstawiło swoje piosenki i wierszyki na scenie przed kilkuset osobową publicznością! Wystąpiły u nas gwiazdy małe i duże – najmłodsza miała dwa latka!

Po konkursach i zabawach przyszedł czas na spektakl. Teatr Pod Orzełkiem przeniósł nas w magiczny świat bajek i baśni – gdzie „Czarne i Białe” nie zawsze idzie ze sobą w parze, ale bardzo często bardzo mocno do siebie pasuje. Tu również daliśmy pole do popisu młodym aktorom, którzy ochoczo wskoczyli na naszą radiową scenę.

Uff, to była dopiero niedziela!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Radioranka.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Kciuk.pl
  • Wykop
  • Śledzik
Ten wpis umieszczono w kategorii Zobacz. Możesz dodać go do zakładek permalink.Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.

Jeden Trackback

  1. Autor Radioranek powróci już w lutym! 25 listopada 2012 o 18:13

    […] Niedziela pod znakiem Radioranka! Podziel się na: […]